قیمت پکیج تصفیه فاضلاب به عواملی چون جنس سازه تصفیه خانه و فرآیند تصفیه بستگی دارد. قیمت تصفیه خانه بتنی در مقایسه با پکیج فلزی تصفیه فاضلاب در احجام کمتر از 500 مترمکعب گران تر است اما در احجام بیشتر از 500 مترمکعب توصیه می شود که از تصفیه خانه های بتنی جهت تصفیه فاضلاب استفاده شود.

تصفیه خانه های بتنی از این جهت که باید در محل کارفرما اجرا گردد هزینه های ناشی از ساخت را اندکی افزایش می دهد اما در پکیج های فلزی تصفیه فاضلاب که در کارخانه شرکت تمدن تصفیه ساخته می شود و به محل پروژه منتقل می شود و تنها عملیات نصب و راه اندازی پکیج تصفیه فاضلاب در محل سایت کارفرما صورت می گیرد.

خدمات برتر: تصفیه فاضلاب بهداشتی

فرآیند مورد استفاده در تصفیه فاضلاب نیز در قیمت تصفیه خانه بسیار موثر است چرا که تعیین کننده تجهیرات مورد استفاده در تصفیه خانه می باشد و به دلیل اینکه اکثر تجهیزات تصفیه خانه ها وارداتی هستند می تواند قیمت تصفیه خانه ها را در روش های گوناگون از یکدیگر متمایز سازد

برای اطلاع از قیمت پکیج های تصفیه فاضلاب می توانید با کارشاسان شرکت با شماره 672 0 276 0263 و 358 2002 0912  تماس حاصل فرمائید.

 

توضیح مختصر مسیر تصفیه فاضلاب در پکیج تصفیه فاضلاب:

فاضلاب تولید شده در اثر مصارف بهداشتی و ... توسط شبکه جمع آوری فاضلاب به محل تصفیه خاانه هدایت می شود. در ابتدا فاضلاب درون مخزن متعادل ساز یا همان سپتیک تانک ریخته می شود تا نوسانات کمی و کیفی آن گرفته شود، سپس بوسیله ایستگاه پمپاژ به درون پکیج تصفیه فاضلاب پمپاژ می شود. درون پکیج ابتدا فاضلاب به واحد هوادهی ریخته می شود تا بوسیله هوادهی توسط بلوئر ها و رشد میکروارگانیسم ها، سبب تصفیه و پالایش فاضلاب و کاهش بار آلی فاضلاب گردد. سپس فاضلاب هوادهی شده بوسیله لوله L شکل و استوانه هادی و در برخی موارد بوسیله دیوار چربی گیری واری مخزن ته نشینی می شود. مخزن ته نشینی به دلیل طراحی خاصی که دارد سبب تفکیک ذرات لخته شده فاضلاب از آب می شود و آب زلال از ته نشینی به قسمت کلر زنی هدایت می شود تا در آن میکروارگانیسم های موجود از جریان فاضلاب حذف گردند و به محیط زیست آسیبی نرسانند و باعث بیماری های میکروبی نگردند.

 

طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب

جهت طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب به سه پارامتر مورد نیاز است تا بتوان سیستم تصفیه فاضلاب را طراحی نمود

 

  1. حجم فاضلاب تولیدی روزانه:

برای طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب نیاز داریم که بدانیم چه حجمی از فاضلاب در روز تولید می شود. میزان فاضلاب تولیدی به عواملی چون تعداد نفرات و کاربری مجوعه ای که می خواهیم حجم فاضلاب آن را تخمین بزنیم بستگی داردف البته برای تخمین دقیق تر حجم فاضلاب تولیدی عواملی چون سطح بهداشت و فرهنگ نیز تاثیر بسزایی در حجم فاضلاب تولیدی دارند.

 

  1. آنالیز فاضلاب تولیدی:

پارامترهای آلاینده فاضلاب مهمترین سهم را در تعیین فرآیند فاضلا ببر عهده دارند. در واقع باید بدانیم که نوع فاضلاب و آلاینده های موجود در آن چیست و سپس به طراحی واحد های فرآیندی تصفیه فاضلاب برای حذف آنها بپردازیم.

 

  1. کیفیت پسای خروجی:

سازمان محیط زیست کشور سه استاندارد برای کیفیت پساب خروجی منتشر نموده است که شامل تخلیه به آب های سطحی، تخلیه به چاه جاذب و استفاده در مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز می باشد.

برای طراحی پکیج تصفیه فاضلاب از نرم افزار Capdet Works استفاده می شود

 

اهداف تصفیه فاضلاب:

تصفیه فاضلاب دارای دو هدف بزرگ می باشد که همه نهاد و سازمان ها و ... را ملزم به احداث تصفیه خانه می کند. یکی از اهداف تصفیه فاضلاب جلوگیری از آلودگی سفره آب های زیرزمینی و آلودگی خاک و الودگی آب های سطحی می باشد و هدف دو که مکمل هدف اول است استفاده از پساب تصفیه شده به منظور استفاده در مشارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز جهت محیط زیستی سبز و همچنین تولید محصولات کشاورزی با آب که قرار بود آلوده کننده آب های زیر زمینی باشد حال خود برای آبیاری و کشاورزی استفاده کی شود و سبب ذخیره آبهای زیر زمینی می شود.

 

منظور از پکیج تصفیه فاضلاب چیست؟

وقتی درباره پکیج تصفیه فاضلاب صحبت می کنیم منظور دستگاه تصفیه فاضلابی می باشد که تمامی قسمت های مورد نیاز یک تصفیه خانه را داراست و در یک مجموعه ای به نام پکیج تصفیه فاضلاب گنجانده شده است که تمامی آن چیزی که برای تصفیه فاضلاب مورد نیاز می باشد را داراست و نیازی به قسمت دیگری برای تصفیه فاضلاب نداریم.

 

مشتریان پکیج تصفیه فاضلاب شرکت تمدن تصفیه:

مشتریان پکیج تصفیه فاضلاب در ایران را کارگاه ها، کارخانجات، پالایشگاه ها، پتروشیمی، شرکت نفت، کشتی رانی ها، هتل ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها، رستوران ها، نیروگاه ها و در کل هر محلی که نیروی انسانی در آن فعالیت می کند و فاضلاب تولید می شود که برای جلوگیری از آسیب رساندن به محیط زیست، خاک و آب های زیرزمینی و در بسیاری موارد استفاده مجدد از پساب تصفیه شده برای مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز در شرایط کم آبی کنونی کشور و همچنین شرایط نامطلوب پوشش گیاهی و مناطق خشک، می توان با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب از فاضلابی که باعث آسیب رساندن به محیط زیست می شود را تصفیه نموده در جهت تامین نیازهای آبی از آن استفاده کنیم.

 

گارانتی و وارانتی پکیج تصفیه فاضلاب تولیدی شرکت تمدن تصفیه:

شرکت تمدن تصفیه با استفاده از برند های معتبر اروپایی درتجهیز پکیج های تصفیه فاضلاب و اصالت و گارانتی تجهیزات، کل پکیج تصفیه فاضلاب را به مدت دو سال گارانتی و به مدت بیست سال وارانتی می نماید. در صورتی که در دو سال زمان گارانتی مشکلی برای کل دستگاه چیش آید شرکت تمدن تصفیه موظف است در کوتاه ترین زمان ممکن با اعزام کارشناس فنی به دلیل ایجاد مشکل بپردازد و در اسرع وقت برای رفع مشکل تیم اجرایی شرکت به محل پروژه اعزام گردد.

© 2017 Tamadon-Tasfie. All Rights Reserved | Design by Tamadon-Tasfie