درباره تمدن تصفیه

درباره شرکت تمدن تصفیه ایرانیان

شرکت فنی مهندسی تمدن تصفیه ایرانیان یک شرکت خصوصی و از نوع سهامی خاص می باشد که متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف و تهران می باشند که دو دهه در صنعت آب و فاضلاب و سایر فعالیت های زیست محیطی مرتبط فعالیت می نماید. تمدن تصفیه با تکیه بر دانش فنی روز دنیا و کارخانه ساخت مجهز و همچنین تجارب کسب شده در انجام صدها پروژه زیست محیطی توانسته تا مشکلات ناشی از مخاطرات زیست محیطی را به حداقل رسانده و این چالش را به فرصتی برای رشد و شکوفایی کشور در جهت توسعه پایدار کشور بدل نماید.

مهمترين زمينه ­هاي فعاليت و خدمات قابل ارائه توسط شركت تمدن تصفیه به شرح ذيل مي­باشد:

 1. پکیج تصفيه فاضلاب بهداشتيانساني بصورت EPC
 2. پکیج تصفيه فاضلاب صنعتي بصورت EPC
 3. تصفيه آب به روش اسمز معکوس RO
 4. سیستم مانیتورینگ آنلاین فاضلاب خروجی تصفیه خانه ها
 5. نصب سیستم تله متری و تجهیزات پایش آنلاین
 6. اجرای شبکه های جمع آوری فاضلاب
 7. واردات سیستم های پایش آنلاین تصفیه خانه های فاضلاب
 8. سپتيك تانك، چربی گیر، ایمهاف تانک و چربی گیرهای روش نوین
 9. مخازن آب – پلی اتیلنی و کامپوزیتی
 10. فیلتراسیون کربنی و شنی

لیست متخصصین شرکت :

 • دکتری مهندسی محیط زیست / یک نفر
 • دکتری مهندسی آب و فاضلاب / یک نفر
 • فوق لیسانس مهندسی مکانیک / یک نفر
 • فوق لیسانس مهندسی آب و فاضلاب / دو نفر
 • فوق لیسانس مهندسی برق / دو نفر
 • لیسانس مهندسی عمران / چهار نفر
 • لیسانس مهندسی صنایع / یک نفر
 • لیسانس شیمی / یک نفر
 • فوق لیسانس حسابداری / دو نفر

چارت سازمانی

دپارتمان فنی مهندسی :

اين واحد با اتکا به كارشناسان زبده مسلط به مبانی تصفيه آب، تصفيه فاضلاب و محيط زيست و با استفاده از آخرين فن‌آوري هاي روز دنيا نسبت به طراحي و بهينه سازي سيستم‌هاي آب و فاضلاب اقدام مي‌نمايد.

دپارتمان بازاریابی و فروش:

امروزه رشد و بقاي هر سازمانی در گرو رضایت مشتری می باشد. در همين راستا شركت مهندسي تمدن تصفیه با ايجاد دپارتمان تخصصي بازاريابي و فروش سعي در جلب نظر مشتريان و برآورده نمودن هر چه بهتر نيازهاي مشتریان است.

دپارتمان تحقيق و توسعه:

واحد تحقيق و توسعه در تمدن تصفیه با هدف ارتقاء كيفيت محصولات از همان ابتدا شکل گرفت، اين واحد سعي بر آن دارد كه با استفاده از متخصصان خود و با تبادل نظر با كارشناسان و متخصصان اين صنعت چه در بخش توليد و چه در بخش هاي علمي و دانشگاهي، گام‌هايي در جهت ارتقاء فن آوري ساخت مطابق با نيازهاي مشتريان و استفاده بهينه از منابع انرژي و در نتيجه ساخت محصولاتي پايا و هماهنگ با نيازهاي جامعه و مسايل زيست محيطي بردارد.

دپارتمان خدمات پس از فروش:

هدف اين واحد جلب رضايت كارفرمايان و مشتريان، داشتن ارتباط مستمر با مشتريان به منظور آگاهي از نظرات آنها در مورد دستگا‌ه‌هاي نصب شده، پاسخگويي به سوالات آنها و در صورت لزوم اعزام كارشناسان شركت جهت بررسي و رفع ايراد دستگاه هاي نصب شده مي‌باشد. اين واحد تمامي تلاش خود را در جهت ايجاد رضايت مشتريان بكار برده و در تمامي روزهاي هفته آماده پاسخگويي به مشتريان گرامي مي‌باشد. اين واحد در دوره‌هاي زماني مشخص و در قالب فرم‌هاي نظرسنجي اقدام به جمع‌آوري نظرات، پيشنهادات و انتقادات مشتريان نموده و آنها را پس از دسته‌بندي در جلسات عمومي شركت به بحث و تبادل نظر گذاشته و با يافتن راهكارهاي مناسب، ارائه خدمات به كارفرمايان و مشتريان عزيز شركت را بهبود مي‌بخشد.

دپارتمان توليد:

اين واحد وظيفه ساخت سيستم‌ هاي طراحي شده توسط واحد فني مهندسي را بر عهده دارد. اين واحد در فضايي بزرگ، مجهز به انواع ماشين‌آلات، ابزارآلات و تجهيزات پيشرفته بوده و به منظور حصول كيفيت مورد نظر در ساخت و توليد از پرسنلي متخصص و آموزش ديده با تخصص‌هاي مكانيك سيالات، برق و اتوماسيون صنعتي، لوله‌كشي، جوشكاري و ساخت و توليد بهره مي‌گيرد. همچنين فرآيندهاي ساخت در اين واحد به گونه‌اي طراحي شده كه جوابگوي تعداد بالاي سفارشات بطور همزمان باشد بطوريكه هيچگونه تأخيري در پاسخگويي به نياز كارفرمايان و مشتريان محترم بوجود نيايد. همچنين از ديگر اهداف اين واحد ارتقاء كيفيت و كميت ساخت و توليد مي‌باشد. این دپارتمان خود از سه بخش زیر تشکیل شده است:

 • کارگاه ساخت سیستم های تصفیه آب
 • کارگاه ساخت سیستم های تصفیه فاضلاب
 • کارگاه ساخت مخازن فایبرگلاس
 • کارگاه ساخت سپتیک تانک پلی اتیلنی
 • کارگاه های اجرائی در محل پروژه

برخی از مشتریان شرکت تمدن تصفیه ایرانیان

مپنا ، کیسون ، قرارگاه خاتم ، شرکت نفت ، گاز ، وزارت کشور ، وزارت علوم ، وزارت بهداشت ، شرکت ایرانخودرو

5/5 - (1 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا